خرید بک لینک X

برترین اخبار
مدل کیک عروسی
سایت خبری امید فارس
روز بلاگ
سایت ساز رایگان
ساخت وبلاگ
وبلاگدهی
سایت خبری قشم
خرید بک لینک
خرید بک لینک ارزان
بک لینک رایگان
پایان نامه کشاورزی
پایان نامه رشته کشاورزی
پایان نامه معماری
پایان نامه رشته معماری
پایان نامه هنر
پایان نامه شیمی
پایان نامه کامپیوتر
پایان نامه اقتصاد
پایان نامه تاریخ
پایان نامه صنایع
پایان نامه حقوق
پایان نامه روانشناسی
پایان نامه علوم اجتماعی
پایان نامه جامعه شناسی
الهیات فقه و فلسفه
فایل ارشد پایان نامه
مرکز دانلود تحقیق
پایان نامه ارشد
حقوق جزا خصوصی
پایان نامه مدیریت دولتی بازرگانی
پایان نامه ارشد ورد
سایت ارشد پایان نامه
مشاوره و برنامه ریزی کنکور
پایان نامه برق قدرت الکترونیک
پایان نامه روانشناسی
پایان نامه رایگان
ارشدها
پایان نامه دانلود ارشد
پایان نامه های ارشد
پایان نامه ارشد
پایان نامه حسابداری دولتی مالی
پایان نامه عمران
پایان نامه های ارشد
دانلود پایان نامه
پایان نامه جغرافیا
پایان نامه دات نت
فایل پایان نامه
پایان نامه
پایان نامه ارشد
پایان نامه
دسترسی پایان نامه
دانلود پایان نامه
پایان نامه ها
مقاله
تست ارشد
دانلود پایان نامه
پایان نامه حقوق
پایان نامه
پایان نامه معماری
انجام پروژه متلب
نرم افزار مطب,نرم افزار کلینیک

ترنم بلاگ

نرم افزار مطب,نرم افزار کلینیک

نرم افزار مطب و کلینیک

نرم افزار مطب دربردارنده برنامه های کاربردی حسابداری و مدیریت انواع مطب عمومی و مهارتی است.

نرم افزار مطب و کلینیک

نرم افزار مطب و کلینک به آسانی و در حداقل زمان، مراجعه های بیمارهای مطب و کلینیک را مدیریت کرده و برای آنها فرایندی نظیر: تشکیل پرونده، پذیرش، تعیین نوبت و رزو برای مراحعه بعدی و غیره را میسر می سازد. امکان تعریف سرویس های پزشکی گوناگون در نرم افزار، این امکان را برای پزشک ایجاد کرده است تا از آن در هر مطب پزشکی مثل: عمومی، زیبایی، ارتوپدی، دندانپزشکی، چشم پزشکی ،توان بخشی، طب سنتی، مشاوره و ترک اعتیاد و غیره استفاده کند.

نرم افزار مدیریت مطب و کلینک

مجهز بودن به سیستم سامانه اس ام اس و سیستم کالرآیدی و قابلیت هایی نظیر: تشکیل پرونده برای بیمارها، پذیرش و صندوق، نوبت دهی به بیمار و به یادآوردن توسط اس ام اس، آرشیو عکس های بیمارها، متصل بودن به قلم نوری، لابراتوار، و غیره را از برتری های پراهمیت این نرم افزار می توان برشمرد. در این جهت نرم افزار شرکت بهتا رایان فردا اولین نرم افزار تحت وب در ایران است که برای مراکز پوست، مو، زیبایی و لاغری، مطب ها، کلینیک ها و درمانگاه ها کاربرد دارد و می تواند باعث تسریع در کارهای محل مورد نظر شود.

نرم افزار مدیریت درمانگاه

ورژن اصلی این نرم افزار، افزون بر داشتن پشتیبانی، همراه با یک حساب سامانه اس ام اس مجانی ارائه می گردد.

سفارش و دانلود نرم افزار مطب

با سفارش آنلاین نرم افزار مدیریت مطلب، قادر هستید نسخه اصلی این نرم افزار را در کمتر از چند دقیقه دانلود و بر روی رایانه خود نصب و استفاده کنید.

پیش از سفارش نسخه اصلی نرم افزار، قادر هستید برای چند ماه به طور تستی با آن کار کنید و از درستی و قابلیت های آن مطمئن شوید.

مطابق با نیاز خود قادر هستید نرم افزار را به حالت تک کاربره (برای یک رایانه) و یا تحت شبکه (برای چند رایانه) سفارش داده و دانلود کنید.

محصول تک کاربره و محصول تحت شبکه از نظر قابلیت ها، یکسان می باشند. فرق اصلی آنها، چگونگی نصب و تعداد رایانه قابل نصب است.

بعد از نصب نرم افزار، برای فرستادن اس ام اس توسط آن برای مشتری های خود، قسمت فعال سازی سامانه اس ام اس مجانی، را بخوانید.

محصول خریداری شده، از زمان تاریخ خرید تا پنج سال دارای خدمات بعد از فروش است.

در نرم افزار مطب، هر پزشکی قادر است آن بخش از خدمات پزشکی را که در مطب یا کلینیک، به بیمارها ارائه می گردد را در لیست سرویس های قابل ارائه به مراجعه کننده ها، تعریف و دسته بندی کند و مطابق با آنها فرایند تشکیل پرونده و پذیرش بیمارها را به راحتی توسط سیستم نرم افزاری مدیریت کند. این خدمات پزشکی قادر است دربردارنده یک ویزیت ساده یا خدمات مهارتی نظیر روان درمانی، لیزر، عمل جراحی و غیره باشد.

Software offices and clinics

خصوصیات کلی نرم افزار مدیریت مطب

زیر سیستم مدیریت باشگاه مشتریان

ارائه کارت هوشمند به کلیه بیماران و یا گروه های ویژه ای از بیماران مراکز پزشکی یکی از راهکارهای جدید مراکز پزشکی می باشد که با استفاده از آن خدمات رسانی بهتر و سریعتر به بیماران ارائه می گردد.

ارائه امتیازات ویژه، اعتبارات ریالی، گروه بندی بیماران، دسترسی سریع به اطلاعات بیمار و غیره از امکانات ویژه زیر سیستم می باشد.

زیر سیستم باشگاه مشتریان شامل امکانات:

* تعریف انواع کارت (سیلور، برنز، گولد و...) به همراه نوع تخفیفی و ریالی.

* صدور کارت و ثبت اطلاعات آن در پرونده بیمار.

* مدیریت مقدار اعتبار ریالی برای کارت های صادر شده.

* استفاده درصدی و ریالی از اعتبار کارت ها.

* نمایش مستقیم اطلاعات بیمار با استفاده از دستگاه بارکدخوان، آر اف آی دی و مغناطیسی.

برای استفاده از این امکانات نرم افزار مطب و کلینیک بهتا رایان فردا می توانید با شماره تلفن 88764234-021 تماس بگیرید با به نشانی تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر، خیابان ویزری پور، خیابان کاووسی، پلاک 24، واحد 5 مراجعه نمایید.

قابلیت های اصلی نرم افزار مطب

پرونده الکترونیکی بیمار و CRM

زیر سیستم باشگاه مشتریان و ارائه کارت هوشمند

نوبت دهی، پذیرش و صندوق

بیعانه و تسویه حساب

محاسبه درصد معرفین، پزشکان و درمانگران

ارسال پیامک های یادآوری، تبلیغاتی و ...

ثبت اطلاعات با استفاده از قلم نوری

ثبت شرح حال و پروتکل های درمانی

مشاوره پزشکی، طرح درمان و ارجاع بیمار

لیست کارهای در انتظار برای منشی

لیست داروها و چاپ نسخه ها

مدیریت داروهای مصرفی

مدیریت تصاویر بیمار

گزارشات مالی و آماری

حسابداری و غیره

حفاظت از داده ها و سیستم نرم افزار مدیریت مطب و کلینک

نرم افزار مطب، داده های ثبت شده توسط شما را در فایلی با اسم “آرشیو داده ها” حفاظت می کند. فایل های آرشیو داده های مربوط به نرم افزار، درون فایلی با اسم Data و در محل نصب نرم افزار گذاشته می شوند.

از آنجا که این احتمال وجود دارد در آینده به دلایلی رایانه شما دچار حادثه یا اختلال گردد و از طرفی داده های مربوط به بیمارهای یک مطب برای پزشک یا پزشکهای این مرکز دارای اهمیت خیلی زیادی باشد، باید این نکته پراهمیت را در نظر داشته باشید که همواره و طبق برنامه ریزی، از داده های ثبت شده در سیستم، یک نسخه پشتیبان بگیرید تا در زمان های ضروری و بروز خطا در رایانه، با دسترسی به آن، قادر باشید داده های سیستم را به وضعیت سابق برگردانید. انجام این کار به طور اتوماتیک و توسط نرم افزار نیز میسر است ولی کنترل و مدیریت آن، به عهده شماست.

آماده سازی نسخه پشتیبان از داده ها سیستم نرم افزار مطب

فرایند پشتیبانی به راحتی و توسط نرم افزار مطب انجام پذیر است فقط پیش از انجام این فرایند می بایست ابتدا با عبارت “آماده سازی فایل پشتیبان از آرشیو داده ها” آشنا شوید. ”آماده سازی فایل پشتیبان از آرشیو داده ها” که از دو شیوه (دستی-اتوماتیک) تشکیل شده، فرایندی است که با آن، نرم افزار مطب، از همه داده های ثبت شده در سیستم، یک نسخه پشتیبان آماده سازی کرده و درون پوشه ای می گذارد. همینطور تاریخ و ساعتی که این کار را کرده اید هم در سرنویس نام این فایل قرار می گیرد تا موقع دیدن فایل پشتیبان، از نام آن متوجه شوید که این فایل در چه تاریخ و ساعتی آماده سازی شده است.

Software offices and clinics

نرم افزار مدیریت کلینیک

نرم افزار مدیریت کلینیک در چند سال گذشته موضوع دیجیتالی کردن داده های بیمارها و استفاده از سیستم های نرم افزاری از موضوعات پراهمیت و مطرح کنترلی مرکزهای پزشکی شده است و مرکزهای پزشکی موفق و روبه پیشرفت همواره از سرآمدان بهره گیری از این نرم افزار ها بوده اند. و از جمله نرم افزار های مطرح در این زمینه ، نرم افزار مطب است که توسط کارشناسان جوان و کوشای گروه وب کندو و با مشورت گرفتن از پزشکها ، به منزله یک محصول چند جانبه ویژه کنترل مطب و مرکزهای پزشکی ساخته شده است.

اهداف گروه گسترش دهنده نرم افزار مطب

سریع بودن، دقیق بودن، موارد کیفی انعطاف پذیر این محصول از اهداف گروه گسترش دهنده است که رضایتمندی پزشکان را به همراه داشته است. اگر چه گسترش نرم افزار مطب در حال به روزرسانی است و مطابق با دیدگاه ها و توصیه های سازنده و پزشکان استفاده کننده از این نرم افزار، هر چند هفته یک مرتبه آپدیت های تازه تر از آن ارائه می شود، ورژن کنونی یکی از بی نظیر ترین محصول های نرم افزاری ارائه شده برای این کار در ایران است. پروسه ساخت این نرم افزار مطب استاندارد مطابق با اصل ها و قوانین ویژه ای است.

ویژگی های تخصصی نرم افزار مدیریت مطب

اجرای نرم افزار بر روی هر نوع سیستم رایانه ای از قبیل: کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، موبایل و ... با هر نوع سیستم عامل از قبیل: Windows, Macintosh, ios, Android و...

تنها نیاز این سیستم یک مرورگر وب از قبیل: گوگل کروم، اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس و ارتباط شبکه می باشد.

آرشیو داده های نرم افزار مطب ، Microsoft SQL Server است و برای ساخت این محصول از ساختاری چند لایه کمک گرفته شده است. از آنجا که ساختار آرشیو داده ها از پراهمیتترین نکته های یک نرم افزار برپایه آرشیو داده ها است میتوان به طراحی مدل بر اساس Tire اشاره کرد و فعالیت های انجام شده بین برنامه و آرشیو داده ها توسط Stored-Procedure انجام میشود و همینطور امکان متصل بودن به آرشیو داده ها از هر نقطه مکانی میسر است. زبان کاربردی جهت گسترش این محصول نرم افزار دلفی است و از کامپایلر Embarcadero® Delphi® EX4 بهره گرفته شده است.

نرم افزار مطب و کلینیک

سرعت نرم افزار مطب

نرم افزار مطب، به گونه ای طراحی شده تا با حداقل زمان نسبت به دیدن داده های مربوط به بیمارها ، سابقه های پزشکی، صورتحساب و … اقدام کنید. بعنوان نمونه: در کمتر از چند ثانیه میتوان از عملکرد مطب ، گزارش آماده سازی کرد و یا بیماری ویژه ای را از لیست کل بیمارها سرچ کرد و از شرایط پزشکی، صورتحساب و غیره ایشان مطلع شد. همینطور امکان صادر کردن کارت برای بیمارهایی که از نسخه قبلی این نرم افزار استفاده می کنند وجود دارد این کار توسط کارت هایی که توسط سیستم برای بیمارها صدور می گردد، با کشیدن کارت بیمار بر روی دستگاه کارت خوان، به راحتی از شرایط پرونده و گزارش مربوطه قابل استفاده است. برای آماده سازی دستگاه و تعداد کارت های خام لازم برای بیمارها با شماره های شرکت تماس برقرار نمایید.

نرم افزار درمانگاه

نرم افزار درمانگاه یک نرم افزار مدیریت مطب مناسب، نرم افزاری است که تا امکان دارد خواسته های پایه ای مدیریت امور داخلی یک مطب را اداره نماید. این خواسته ها در برخی زمانها خیلی تخصصی است که نیازمند مشورت با دکترهای متخصص هستند. نظیر داده های لازم یک دکتر از بیمارهای مراجعه کننده به مطب، داده ها و گزارش های لازم سیستم پذیرش، نوبت دهی به بیمار و غیره یا امکان آماده سازی گزارش مختلف از قسمت های برنامه که در ادامه به چگونگی این عمل می پردازیم. گروه گسترش دهنده نرم افزار مدیریت مطلب، با مشورت با گروهی از پزشکان حاضر، نسبت به ساخت این محصول مبادرت کرده و در حال حاضر حتی مشتری های جدید هم به نوعی در پروسه گسترش این محصول همکاری دارند، گروه گسترش دهنده ولی روزانه با خواندن دیدگاه ها و توصیه های سازنده پزشکان استفاده کننده این کالا، تلاش می کند تا نرم افزاری بهتر و جامع تر به مخاطبان خود ارائه دهد.

رابط کاربری مناسب نرم افزار مطب

با توجه به اینکه رابط کاربری یک نرم افزار مطب پزشکی ، برای خیلی از مخاطبان دارای اهمیت زیادی است و برای خیلی از پزشکان و کارکنان ، مجهز نمودن رایانه فضای مطب یا کلینیک به نرم افزار هایی که همیشه در حال پردازش اطلاعات باشند، افزون بر کارآمدی نرم افزار ، نیازمند داشتن محیط کاربری بهتر، امری پراهمیت شمرده می شود، نرم افزار مطب با طراحی بی نظیر محیط کاربری و کاربر پسند خود یک نزم افزار استاندارد و با درجه کیفی بالا را برای پزشک های عزیر تدارک دیده است.

برخی از مشتریان نرم افزار مطب شرکت بهتا رایان فردا

کلینیک جهاد دانشگاهی، تهران، آقای دکتر طبائی

مطب آقای دکتر محسن فیاض، تهران

کلینیک مهرآفرین، تهران، آقای دکتر ستوده

کلینیک شن های نقره ای، تهران، آقای مهندس شایقی

کلینیک تسنیم پاسداران، تهران، آقای دکتر کریمی

مطب آقای دکتر افشین مرتضوی، کرج

مطب آقای دکتر حجازی، چالوس

کلینیک بهبد، کرج، آقای دکتر اسلامی

مطب خانم دکتر شادی مظلومی، کرج

درمانگاه نگین، مشهد، آقای دکتر محرابی

کلینیک آریانا، مشهد، آقای مهندس غلامی

کلینیک وانیا، تهران، آقای دکتر آیین فرد

مطب آقای دکتر احمد خزانی، کرج

مطب آقای دکتر شجاعی، قائمشهر

کلینیک دریتا، تهران، آقای مهندش شایقی

کلینیک دکتر وفاجو، شیراز، آقای مهندس وفاجو

کلینیک کیان فرمانیه، تهران، آقای دکتر فشارکی

مطب خانم دکتر باقری، اهواز

مطب آقای دکتر پورموسوی، گجساران

مطب خانم دکتر فاطمه احمدی، کرج

مطب خانم دکتر فرزانه مولائی، هشتگرد

و...

نرم افزار مطب و کلینیک

طراحی سایت پزشکی برای معرفی پزشک در دنیای اینترنت و آشنایی و اطلاع رسانی درباره تخصص‌های پزشک و درمان بیماری‌ها و معرفی دارو‌ها می‌باشد در این سایت بیمار و مراجعه کننده قادر خواهد بود پاسخ سوالات پزشکی خود را پیدا کند و با پزشک متخصص ارتباط برقرار کند و در صورت نیاز به آسانی امکان ویزیت شدن توسط پزشک برایش فراهم گردد. در این ارتباط مشکلات زیادی که در مراجعه حضوری برای گرفتن ویزیت وجود دارد از بین می‌رود و مراجعه کننده و بیمار بدون صرف هزینه رفت و آمد قادر به ارتباط با دکتر مورد نظرش خواهد بود.

در ضمن پرونده‌های بیمار و سوابق بیماران و پرداخت حق ویزیت الکترونیکی از امکاناتی است که در وب سایت پزشکی به راحتی قابل پیگیری است. راه اندازی و اجرا و پشتیبانی و طراحی سایت پزشکی یکی از تخصص‌های وب کندو است که در طراحی سایت پزشکی از تخصص پزشکان برای ارتباط هر چه بهتر بین بیمار و پزشک استفاده می‌کند.

خصوصیات طراحی سایت پزشکی

اصلی ترین خصوصیت طراحی سایت یک سایت پزشکی و درمانی، نشان دادن سرویس های ارائه شده و مهارت های پزشکی درمانی و معرفی کامل پزشک و یا کلینیک است&

منبع: طراحی سایت

+ نوشته شده در  دوشنبه 9 اسفند 1395ساعت 16:23  توسط ترنم  |  | تعداد بازدید : 47